Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Dębnie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie Burmistrza Dębna o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Nizinnej ? Juranda, miasta Dębno

OGŁOSZENIE

BURMISTRZA DĘBNA

o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Nizinnej – Juranda, miasta Dębno

 

Na podstawie art. 17 pkt. 1 ustawy z 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jedn.: Dz. U. 2023 r. poz. 977 ze zmianami) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miejską Dębna uchwały nr LXXXII/263/2024 z dnia 28 lutego 2024 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Nizinnej – Juranda, miasta Dębno

Planowane zmiany dotyczyć będą modyfikacji wyłącznie wybranych ustaleń tekstu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Nizinnej – Juranda, miasta Dębno zatwierdzonego uchwałą Nr XV/136/2019 Rady Miejskiej Dębna z dnia 28 listopada 2019 roku /Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 30 grudnia 2019 r., poz. 6898/.

Zmiana części ustaleń tekstu planu z 2019 r. obejmować będzie wyłącznie uzupełnienie oraz doprecyzowanie dla terenu o symbolach: 5MN w zakresie uzupełnienia formy dachu  (wielospadowy) i kolorystyki dachu (czarny) oraz zasad lokalizacji zabudowy w zakresie dopuszczenia możliwości wysunięcia do dwóch metrów poza obowiązującą linię zabudowy części garażowej wbudowanej w budynek mieszkalny.

Zainteresowani mogą składać wnioski do przedmiotowej zmiany planu miejscowego. Wnioski należy składać na piśmie w Urzędzie Miejskim w Dębnie, ul. Piłsudskiego 5, 74-400 Dębno, ustnie do protokołu oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym na adres bok@debno.pl, w terminie 21 dni od ukazania się ogłoszenia. Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy. Organem właściwym do rozpatrzenia złożonych wniosków jest Burmistrz Dębna.

 

Burmistrz Dębna

mgr Grzegorz Kulbicki

 

W związku z obowiązkiem, o którym mowa w  art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 informuję, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Dębna, z siedzibą ul. Piłsudskiego 5, 74-400 Dębno, e-mail: rodo@debno.pl
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procedury sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.
  3. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych oraz realizacją przysługujących Pani/Panu praw można się skontaktować z Inspektorem Danych Osobowych przez adres: e-mail: rodo@debno.pl.
  4. Pełen zakres informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie internetowej http://bip.debno.pl/strona główna/MIASTO I GMINA DĘBNO/Klauzula informacyjna RODO oraz w siedzibie Administratora.

 

Nasz znak: GPiK.6721.2.7.2024.TJ                                                        Dębno, dnia 22 kwietnia 2024 r.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Jarema 24-04-2024 09:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Grzegorz Kulbicki 24-04-2024
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Jarema 24-04-2024 09:43