Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Dębnie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie Burmistrza Dębna w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dębno dla wybranych terenów w obrębach Barnówko, Dolsk, Dyszno, Grzymiradz i Ostrowiec

 

OGŁOSZENIE

BURMISTRZA DĘBNA

w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dębno dla wybranych terenów w obrębach Barnówko, Dolsk, Dyszno, Grzymiradz i Ostrowiec

 

Na podstawie art. 39 w związku z art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jedn.: Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 ze zmianami) zawiadamiam o możliwości udziału społeczeństwa w procedurze strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dębno dla wybranych terenów w obrębach Barnówko, Dolsk, Dyszno, Grzymiradz i Ostrowiec.

Dokumentacja projektu planu wraz z prognozą oddziaływania ustaleń projektu na środowisko jest dostępna do wglądu w dniach od 13 listopada 2015 r. do 07 grudnia 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Dębnie, ul. Piłsudskiego 5, 74-400 Dębno w pokoju nr 25, w godzinach pracy urzędu.

Uwagi i wnioski należy składać do Burmistrza Dębna, w terminie od dnia 13 listopada 2015 r. do 22 grudnia 2015 r., w jeden z poniższych sposobów:

  • w formie pisemnej na adres Urzędu Miejskiego w Dębnie, ul. Piłsudskiego 5, 74-400 Dębno,
  • ustnie do protokołu,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres:  bok@debno.pl

Uwagi i wnioski powinny zawierać imię, nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej, adres oraz przedmiot uwagi lub wniosku.   

 

 

                                                                                                Burmistrz Dębna

                                                                                                mgr inż. Piotr Downar

 

 

Nasz znak: GPiK.6721.2.25.2014.TJ                                                       Dębno, dnia 4 listopada 2015 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marta Wojciechowska 05-11-2015 10:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Piotr Downar 05-11-2015
Ostatnia aktualizacja: - 05-11-2015 10:58