Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Dębnie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie


Burmistrz Miasta i Gminy Dębno

ogłasza otwarty konkurs ofert

na następujące zadania do realizacji w 2006 roku:

zadanie nr 1 Działania na rzecz osób niepełnosprawnych z zakresu organizacja imprezy integrującej i zwiększającej uczestnictwo w życiu społecznym osób niepełnosprawnych pn. święto latawca

zadanie nr 2 Działania na rzecz osób starszych pt. Wiejska Akademia

Zadanie nr 3 Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

  • Organizacja zawodów w strzelectwie, sportowo-obronnym

Zadanie nr 4 Działania na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej

Zadanie nr 5 Krajoznawstwo oraz wypoczynek dzieci i młodzieży

  • Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy

  • Organizacja półkolonii letnich

Zadanie nr 6 Cykliczne imprezy interdyscyplinarne z zakresu

  • Festiwal o pozytywnym przesłaniu

  • Triada teatralna

  • Dzień seniora

Zadanie nr 7 Prowadzenie ognisk wychowawczych i profilaktyki środowiskowej na rzecz dzieci i młodzieży ze środowisk patologicznych.

Zadanie nr 8 Upowszechnienie kultury fizycznej i sportu z zakresu Organizacja turnieju wędkarskiego podczas obchodów Dni Dębna.

Zadanie nr 9 Remont elewacji budynków na terenie m. Dębna ciąg ul. Mickiewicza, Armii Krajowej, Kostrzyńskiej, Piłsudskiego, Plac Konstytucji 3 Maja

Oferta na zadania od 1 do 8 skierowana jest do organizacji pozarządowych prowadzących działalność pożytku publicznego oraz do osób prawnych i jednostek kościelnych, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r.
o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Oferty wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Dębnie lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy i Miasta w Dębnie ul. Piłsudskiego 5, - w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 maja 2006r. do godz.15.00.

Dodatkowych informacji na temat warunków możliwości uzyskania dotacji na zadanie nr 1 do 8 udziela Wydział Planowania i Rozwoju- koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi pok. nr 10 nr tel. 95/760 30 01 do 04 wew 67.

Oferta na zadanie nr 9 skierowana jest do organizacji pozarządowych prowadzących działalność pożytku publicznego, o których mowa w art.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie i dotyczy wspólnot mieszkaniowych, w ciągu głównych ulic miasta Dębno zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Dębnie nr XLIV/272/2005 z dnia 28.04.2005r.i ma za zadanie poprawę estetyki miasta stanowiącej dobro kulturalne mieszkańców gminy.

Prawidłowo wypełnione oferty na zadanie nr 9 przygotowane na formularzach określonych przez Ministerstwo Gospodarki Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 27 grudnia 2005r. w Rozporządzeniu w sprawie wzoru oferty realizacji zadania publicznego wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania wraz z wymaganymi załącznikami należy dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy Dębno ul. Piłsudskiego 5 ( w przypadku nadesłania oferty pocztą liczy się data jej wpływu do Urzędu Miasta i Gminy do dnia 25 maja 2006r.)

Dodatkowych informacji na temat warunków możliwości pozyskania dotacji na zadanie nr 8 udziela Wydział Gospodarki Przestrzennej i Nadzoru pok. nr 29 nr tel.760 30 01 wew.53.

Pełna treść ogłoszenia oraz wzory oferty do pobrania na stronie internetowej www.debno.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta UMIG Dębno.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Arkadiusz Mazepa 25-04-2006 15:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 25-04-2006
Ostatnia aktualizacja: - 25-04-2006 15:04